0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Brandream Boho Постелнина Tassel Прекривки Покрие Реси Калифорнија Кралот 3 Еез Изми CottonTeen Бебе Гроздобер и Елегантен Кавга Прекривки ги Опфаќа Зелена

Brandream Boho Постелнина Tassel Прекривки Покрие Реси Калифорнија Кралот 3 Еез Изми CottonTeen Бебе Гроздобер

DEN 1535.76
Това е достапна

Износот

【Материјал】 : 100% Чиста и Природна Изми Памук. 【Tassel Постелнина Поставите 3pcs】 Вклучуваат : 1 Калифорнија Цар Големина Прекривки ги Покрие : 106" x 96" , 2 Стандард Pillowcases : 20" x 36".и сокриени tieback, тоа може да се поправи comforeter или прекривки, обезбеди прекривки не се лизга. 【Забелешка】 ве Молиме љубезно ве молиме имајте на ум оваа постелнина поставите НЕ вклучува било утешителот или пополнување.Овој Сет dosen да се вклучат сите рамни листови. 【Дизајн】Започнете со прекрасен ден со Tassel : да се Даде боја досадна соба потреби, нашите убаво и добро дизајниран tassel дизајн моделот прекривки ги опфаќа додадете светлината и стилот на вашиот дом.Тоа може да се заштити вашиот утешителот за време на користење и да го Промените стилот на вашата соба. 【Инструкции】Машина за миење со ладна и собори сува на ниско ниво.Не долго време впива.Нема сува чиста препорачува.Плик затворање перница случај(Pillowshams).На Патент Затворање е лесно за вас да се стави на вашата утешителот во и надвор и 4 агол врски за да помогне да се одржи вашата утешителот во место обезбедување поголем спиење искуство. 100% Чиста Предиво Обоена Изми Памук.Изми памук е суров материјал се ракува со посебен процес, е ултра меки, удобни, дише, и издржливи.

За стоката

Слична стока во категоријата