0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Поставете A33 Поставите десна страна Шампон + клима уред + Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Поставете A33 Поставите десна страна Шампон + клима уред + Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло DHL EXPRESS

DEN 4725.84
Това е достапна

Износот

Пеперутка грашок цвет : Стимулирање на циркулацијата.❆ Оваа група се вклучени со : Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло.За сува и оштетена коса, се користи како длабоко климатизација пред-шампон со примена на 3-5 капки за коса, од средината на должината на завршува и се остава на 20 минути. ❆ Keratinocyte Стимулација Акција.Третира косата и скалпот од коренот до врвот со преструктуирање на косата стимулација, спречување на иритација на скалпот и подмладителен на косата клетки.Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.Mulberry корен : Стимулирање на косата, коренот, направи косата дебели и посилни.Корените на Совети за Третман.Поставете Десна Страна Шампон + Клима Уред + Косата Тоник Против Опаѓање На Косата Зајакнување На Косата Генерира Повторно Растење На Regrowth.Насока : се Применува 3-5 капки за чистење, крпа суши косата, од средината на должината на завршува, или да го применуваат секојдневно да се исуши скалпот или колку што е потребно.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена) Keratinocyte Стимулација Акција. ❆ Корени Совети за Третман. ❆ Поставите десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml.Како стил на нафта, се применува и удар сува или оставете да се исуши природно.Формулиран со состојки кои се нежна боја и keratin-третирана коса.Боја и Keratin терапија-безбедни.Како defrizzer, се применува преку сува насоки за мазна коса.Спречување на влага во косата.Спречување на прерана сива hair Provitamin Б5 : Заштита на косата и скалпот.Го стимулира keratinocyte генерација додека помагање да се врати на липиди на косата бариера, правејќи ја косата повеќе отпорни на кршење и подели завршува. ❆ Стимулира keratinocyte генерација додека помагање да се врати на липиди на косата бариера, правејќи ја косата повеќе отпорни на кршење и подели завршува.

За стоката

Слична стока во категоријата