0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dove Мажите+Грижа Гел за Бричење, Хидрат Плус 7 мл

Dove Мажите+Грижа Гел за Бричење, Хидрат Плус 7 мл

DEN 623.76
Това е достапна

Износот

Помага да се заштити кожата од иритација предизвикана додека бричење.Обидете се на нашиот други се соочуваат со производи од Dove Мажите+Грижа : Хидрат+ Лицето Измијте го, и Хидрат+ Соочуваат со Лосион.Оваа Хидрат+ гел за бричење подмачкува да им помогне на вашиот жилет планирам низ вашата кожа и да се намали иритација на кожата.Со својата нежна формула, можете да го користите овој гел за бричење секој ден за чиста избричени изглед.Нејзините крем пенливата пени брзо и остава кожата мазна после бричење.Dove Мажите Грижа е Хидрат+ Избричат Гел создава богата, крем пенливата што лесно се пени, дозволувајќи им на вашите жилет да планирам над вашата кожа и помага да се заштити кожата од жилет изгори.Тоа им помага да се заштити кожата од жилет изгори.Dove Мажите+Нега на Хидрат + Избричат Гел е специјално дизајниран за мажите кожата и обезбедува чиста, затворете ги избричат.Таа, исто така обезбедува подмачкување за близок избричат што изгледа како добра како што се чувствува.Dove Мажите+Нега на Хидрат+ Избричат Гел пени и лесно и ви дава удобно, затворете ги избричат.Ние сме развиени нашите Хидрат+ Избричат Гел за да се направи вашиот утро бричат, како удобно и лесно како е можно, па можете да добиете на вашиот ден.Нашите бричење креми се создаде една мазна површина на вашиот жилет да планирам над.Тој е дизајниран да биде лесна доволно за да се остави кожата мазна и moisturized – но еластични доволно за да се справат со вашиот нож и е погоден за секојдневна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата