0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JERIA 6-Pack Свитлива Плакарот Организатор Облека Складирање Кеси со Јасни Прозорец, Засилен се Справи и Здрав Патент (Сив)

JERIA 6-Pack Свитлива Плакарот Организатор Облека Складирање Кеси со Јасни Прозорец, Засилен се Справи и Здрав

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

НАДГРАДБА МАТЕРИЈАЛ : организаторот е направен од високо-квалитет, три-ply не-плетени ткаенини.ЗДРАВ ПАТЕНТ : Опремени со #5 не ' рѓосувачки челик патентите кои се тешко да се скршени, и може да се користи за подолг период на време.И двонасочна патентите ви овозможи лесно да го лизгачот по затворањето кога е во употреба, без оглед на тоа колку е полна торба е.ПАКЕТ : 6 Комплети од ткаенини складирање торба/Bin, Совршен за чување и заштита на сезонски облека, ќебиња, постелнина, играчка, празник украси и др.ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ : Две рачки и лесен материјал се направи се движат лесно.Јасно прозорецот се види низ што се чуваат во корпа.ГОЛЕМИНА : 19" L X 14" W X 8" H, големината вклопува во различни простори во спалната соба, колеџ ученичкиот дом, подрум, таванот, или повеќе.Складирање кеси зачувате простор и може да се здипли кога не е во употреба.Многумина од нас се најдеме со премногу облека и постелнина и не се доволно простор за складирање на нив!Вие треба прашина-бесплатен простор за складирање сад за да ги организирате вашите секојдневни предмети.Оваа складирање торба е дише и го задржува нечистотија и прашина далеку од облека и други предмети.Складирање торба е погодна за чување и заштита на сезонски облека, ќебиња,постелнина, украси, книги, кадифен играчки.Направени од високо-квалитет не-плетени ткаенини.Со оваа прекрасна ватенка складирање торба, може да се задржи на massy ватенка и дебела облека по зимата си оди.Супер казна за шиење технологија, трајни и тешко се носи,На кеси немаат метал поддршка во внатрешноста, тие се лесно да се свитка да се спаси sapce.

За стоката

Слична стока во категоријата