0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Рим Техника Мобилен Телефон Заштитни Случај за Крикет Визија 3 / AT&T Calypso 5.5 (2021) - U318AA - Тешки Оклопи Покрие со Потпирач - Воена Одделение Крикет Визија 3 Магнетни Случај

Рим Техника Мобилен Телефон Заштитни Случај за Крикет Визија 3 / AT&T Calypso 5.5 (2021) - U318AA - Тешки Оклопи

DEN 287.52
Това е достапна

Износот

Ве молиме, проверете со вашиот модел на телефон befor купување!Овој случај само компатибилни со Крикет Визија 3 / ATs зошто Рим Техника разви Оклоп Воена серија - тенок телефон опфаќа дека може да се заштити вашиот телефон без додавање на многу повеќе големо.Овој случај го осиромашува во себе одлична ергономија, добар сооднос на обем и степен на шок отпор, како и мултифункционален дизајн кој ќе одговара на речиси сите.Направени на засилената хибриден материјал со повеќе фази на одбрана.Тоа disperses шок и перници вашиот телефон од оштетување и тешко паѓа.Воена дизајн ја зголемува капка заштита од и до 80% повеќе отколку традиционалните случаи.

За стоката

Слична стока во категоријата