0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Raybestos WK1595 Професионална Одделение Диск Кочница Caliper Поправка на Комплет

Raybestos WK1595 Професионална Одделение Диск Кочница Caliper Поправка на Комплет

DEN 151.20
Това е достапна

Износот

Raybestos Caliper Поправка Комплет е дизајниран да се зголеми ефикасноста и зголемување на издржливост.Оваа caliper карактеристики на корозија отпорни на висока температура синтетички лубрикант и ја подобрува непроблематична операција.Тоа ја подобрува сопирање и обезбедува безбедно, течење-слободен перформанси.Дизајнирано за да се зголеми ефикасноста и зголемување на издржливост.Raybestos Caliper Поправка Комплет е дизајниран да се зголеми ефикасноста и зголемување на издржливост.Оваа caliper карактеристики на корозија отпорни на висока температура синтетички лубрикант и ја подобрува непроблематична операција.Тоа ја подобрува сопирање и обезбедува безбедно, течење-слободен перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата