0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Zhanmai 2 Пакет Боречка Види Пили Перат Боречка Топката Полирач Кеси Боречка Топката Почиста Носителот Кеси Црна Боречка Чисти Крпи за Боречка Топката за Чистење

Zhanmai 2 Пакет Боречка Види Пили Перат Боречка Топката Полирач Кеси Боречка Топката Почиста Носителот Кеси Црна

DEN 864.00
Това е достапна

Износот

Добро чистење перформанси : боречка топката почиста торба има добра чистење ефект, што може ефикасно се апсорбираат потта и чисти прашината на боречка топката, правење на вашиот боречка топката чиста и сува, со што ќе можат да уживаат во пријатен боречка игра време со семејството и пријателите.Голем вчитување капацитет : на боречка види пили се витко и здрав, кои можат да го издржат товарот од вашите боречка топката и задржете ја вашата топката и избегнување на тоа испаѓање.Перат и еднократно : Кога топката почиста носителот торба добива валкани, може да се мие со машина или рацете, лесно за вас да се исчисти и да го користите за многу пати.Широка употреба : се перат боречка топката полирач торба, не може да се применува како почиста торба, но, исто така, се корисни како носител или носител, добро состанок вашето користење на различни потреби и цели во боречка игра активности.

За стоката

Слична стока во категоријата