0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KAMWD Бебе Шетач со Bassinet Превоз,Надградба 3 во 1 Патување Шетач Кабриолет Анти-Шок Извори Pram Pushchair Реверзибилна Седиште, Една Рака Виткање Мајка Колички Луксузни Подар?

KAMWD Бебе Шетач со Bassinet Превоз,Надградба 3 во 1 Патување Шетач Кабриолет Анти-Шок Извори Pram Pushchair Реверзибилна

DEN 1099.20
Това е достапна

Износот

▶Спецификација на производот : Имајќи тежина : 25kg Target родова:Unisex Seating капацитет : 1 Frame Материјал : Aluminum Wheel : Rubber Sleeping сина внатрешна ширина : 35.Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 15 часа. ❤ПО-ПРОДАЖБА И СЕРВИС : Дали имате било какви прашања пред или по purchaseplease контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 15 часа, ние секогаш се прави најдобро да се осигура секој клиент да добијат добра услуга.Ако постои разлика на т±1cm помеѓу вистинските и мери, тоа е во рамките на опсегот на индустриски стандард, ве молиме да се свесни за тоа. ❤МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН НОГА МАСКА ЗА ФЛЕКСИБИЛНА УПОТРЕБА : Постои нога маска од шетач која се Задржи топло,крошна има прозорец што можете да останете поврзани со вашето бебе.Високо-квалитетни луксузни шетач 3 во 1, а кои одговараат на потребите на вашиот нов живот како родител, Она што ви треба е она што ние serve What го прави нашиот производ уникатен?Ние веруваме во важноста на обезбедување на добро дизајнирани производи со вистинската вредност, која е причината зошто ние го создаде висок квалитет, мулти-функционални шетач и одлучи да го обезбеди директно за нашите клиенти.5 cm Sleeping сина внатрешна должина : 81cm The седиште е над земјата : 60cm Folded големина : 32x60×71cm Weight : 9+3.

За стоката

Слична стока во категоријата