0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACDelco Професионални 18K1604 Задните Барабан Сопирачки Хардвер Комплет со Пружини, Игли, Прскалки, Подлошки, и Капаци

ACDelco Професионални 18K1604 Задните Барабан Сопирачки Хардвер Комплет со Пружини, Игли, Прскалки, Подлошки, и

DEN 329.28
Това е достапна

Износот

Земја на Потекло : сад.Пакетот Висина на Производот е 1.8 инчи.Пакетот Должина на Производот е 13.8 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 11.1 инчи.На ACDelco Професионални Барабан Сопирачки Хардвер Комплет содржи висок квалитет замена на компоненти за вашето возило е систем за сопирање.Овој комплет вклучува потребните завртки, сврзувачки елементи, bushings, и други хардвер потребни за поправка на вашето возило барабан сопирачки апликации.

За стоката

Слична стока во категоријата