0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сјајот Злато, Сребро Булчински Закачалка, Персоналните Невестата Закачалка, Невестата Закачалка, Г-Ѓа Закачалка, Булчински Закачалка

Сјајот Злато, Сребро Булчински Закачалка, Персоналните Невестата Закачалка, Невестата Закачалка, Г-Ѓа Закачалка,

DEN 551.76
Това е достапна

Износот

Вашиот венчаница е важен дел од вашиот посебен ден!Зошто да не висат на една убава закачалка, персоналните за вас?Овие обичај закачалки се совршени за на свадба се облекуваат фотографии и булчински партија подароци и тие се направи прекрасна свадба keepsake.Овие сјајот злато закачалки изгледа зачудувачки!Бидете внимателни, иако, овие навистина може да украде шоуто за време на фотографии!DETAILSEach закачалката е цврсто дрво, 17 инчи во должина и рецки за фустан ремени.Вклучува лак од било која боја на сликата.Можете исто така да додадете дополнителна согласност со датум или со срцето, итн.До 16 знаци на долната линија, 10 на врвот (вклучувајќи празни места, со исклучок на периоди).NOTESTo одредите срцето симбол на текст, употреба на буквата "h"За повеќе закачалки, ги додадете во количката едно по едно време.СОЗДАВАЊЕТО INFOHandmade од тимот на занаетчии со години на пракса!Вашиот рачно изработени купување поддржува малите бизниси!.

За стоката

Слична стока во категоријата