0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Волан-Монтирани Контрола на Крстарење Switch Копчето за Полнење, што се Применува на Ford 1998-2003 Ranger 2001-2005 Explorer Sport Trac F&150 Меркур Mountaineer Mazda B3000 F87z9c888bb

Волан-Монтирани Контрола на Крстарење Switch Копчето за Полнење, што се Применува на Ford 1998-2003 Ranger 2001-2005

DEN 455.76
Това е достапна

Износот

❤Однесува на Ford серија【1998-2002 Ford Explorer】【2001-2003 Ford Explorer Sport】【2001-2005 Ford Explorer Sport Trac】【2001-2003 Ford FReplace истрошени контрола на крстарење прекинувачи на Ford или Жива.Комплет вклучува лево и десно контроли на воланот, кој ќе го замени ги сите 5 контролните копчиња на воланот.Да ги користите овие фабрика замена прекинувачи за да го освежите вашиот Ford внатрешни работи, како светла зелена како фабрика управувачки контроли.Лесна инсталација.применливи за следниве vehicles1998-2002 Ford Explorer2001-2003 Ford Explorer Sport2001-2005 Ford Explorer Sport Trac2001-2003 Ford F&150 Камион Харли-Дејвидсон Edition1999-2004 Ford F150 Lightning1998-2003 Ford Ranger1998-2001 Меркур Climber Replace следниве дел numbers SW5928 F87 Z9 C888 BBF87 A9 D809baour калеми за палење ќе се подложени на строга контрола на квалитетот пред пратката и во текот на процесот на производство.Во производството чекори, ќе има голем број на контрола на квалитетот на проверки за да се осигура дека секој дел може да се користи за многу години, ве молиме да бидат сигурни да го користите и да купам.

За стоката

Слична стока во категоријата