0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Waydress 300 Парчиња Faux Daisy Faux Цвет Глави Свила Daisy Шарм Украс за Свадба Партија Дома Декорација DIY Занает

Waydress 300 Парчиња Faux Daisy Faux Цвет Глави Свила Daisy Шарм Украс за Свадба Партија Дома Декорација DIY Занает

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

цвет : овој вештачки daisy е вештачки имитација, многу слична на вистински мала Паричка, ливчиња од овој производ не ќе венеат и падне, исто така, нема да исчезнат, додека имате тоа, таа е вечна цвет.квалитет на материјалот : во овој вештачки daisy е рачно изработени од свила и материјални, не-токсични, отпорни и браздата отпорни, може да се користи.детали : овој вештачки daisy е толку блиску до вистински daisy дека кога ќе го користите, луѓето мислат дека сте со користење real цвеќиња.тоа е рачно изработени и бара подетално да се создаде најмногу автентични вештачки daisy.Поле на примена : овој вештачки daisy се применува на широк спектар на, како што се : свадба декорација цвеќиња, забава, домашна декорација, кафе продавница декорација, можете исто така да го користите како headdress, направи вашиот шарм двојно.исто така, може да биде дадена како подарок на некој пријател или се користи како украс за DIY занает.Пакет содржина : 300 парчиња вештачки daisy, целосно исполнување на вашите употреба.Оваа вештачка daisy е изработени од свила платно, направена од страна на страна, таписерии и мали, lifelike, Кога ќе се носат како headdress во вашата коса, ќе привлече внимание на себе, тоа ќе ве направи многу повеќе атрактивен, направи што повеќе уверени, повеќе убави.Се применува опсег : Овој вештачки daisy се применува на широк спектар на, како што се : свадба декорација цвеќиња, забава, домашна декорација, кафе продавница декорација, можете исто така да го користите како headdress, направи вашиот шарм двојно.исто така, може да биде дадена како подарок на некој пријател или се користи како украс за DIY занает.Карактеристики : Материјал : Свила cloth Color : како слики show Package Содржина : 300 парчиња вештачки daisy.

За стоката

Слична стока во категоријата