0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Автентични Avery Dennison Стандард За Означување Пиштол Замена На Игли 08941 4-Пакет

Автентични Avery Dennison Стандард За Означување Пиштол Замена На Игли 08941 4-Пакет

DEN 318.00
Това е достапна

Износот

Работи со Avery Dennison Стандард за Означување Пушки.Четири Пакет. 08941-1 УВОЗ ПЛАСТИЧНИ месо тело СТАНДАРДНИТЕ ИГЛИ За Редовно Тагирање Пиштоли 4 ПАКЕТ Овие Игли се исти како Avery Dennison 08941 Овие се со највисок квалитет игли и ќе работи со следниве Редовни Тагирање Пиштоли : Avery Dennison 10651 Kwik Сребро Патриот Avery Dennison 08945 (Белешка : Редовно/ Стандард замена на игли не ќе работат во Фина ткаенина Означување на Пиштоли).

За стоката

Слична стока во категоријата