0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UPINS 100 Парчиња Алуминиумска Carabiner Caribeaner Keychain Клипови најголемиот Дел Црна Мали Caribeener Клипови, D Облик на Копче Синџир Прстени

UPINS 100 Парчиња Алуминиумска Carabiner Caribeaner Keychain Клипови најголемиот Дел Црна Мали Caribeener Клипови,

DEN 406.80
Това е достапна

Износот

Производ Вклучува : 100pack Carabiner Клипови.Овие алуминиум snap куки се добри за ранец, копче прстен, синџири, шише за вода, кампување, планинарење, риболов, пет, внатрешна и надворешна опрема.Премиум Квалитет : Овие carabiner клипови се направени од алуминиум, со добра изработка, зрела технологија и одличен квалитет.На екстериер бои е направен од страна на electroplating процес, кој е мазна и сјајна, полн со метален чувство.Овие алуминиум caribeaners се лесни, не исчезнува, носат-отпорни, и евтини.Широка Примена : Овие заклучување carabiners често се користи да се откажам шишиња со вода, двоглед, чадори и други предмети во активности на отворено, и тие, исто така може да се користи за да се откажам копче синџири, како и други мали предмети.Тоа може да игра голема улога во вашиот секојдневен живот.Силна Клип Еластичност : во Однос на клипот функција на carabiner рефус, ние земаат мостри и направи строга функционални тестови, и секој carabiner може да се враќа 3000 пати без да се оштети.Квалитетот на овој carabiner е екслузивно, ве молиме да бидат сигурни да го купат.Не Бледнее : Овие locking ring carabiners усвојување на најдобрите electroplating процес за време на тоа производство.По electroplating, површината е мазна и сјајна, носат-отпорни, и не бледнее.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги на секој клиент.Оваа кука има широк опсег на употреба.Тоа може да се откажам многу статии.Оваа кука има широк опсег на употреба.Тоа може да се откажам многу статии.Оваа кука има широк опсег на употреба.Тоа може да се откажам многу статии.Оваа кука има широк опсег на употреба.Тоа може да се откажам многу статии.

За стоката

Слична стока во категоријата