0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Едноставен и Opulence Лен Прекривки Покрие Сет со Везени,Кралот Големина(104x92),3 Парчиња Мека Farmhouse Утешителот Сет со Копче Затворање,1 Прекривки Капак и 2 Pillowshams(Бела)

Едноставен и Opulence Лен Прекривки Покрие Сет со Везени,Кралот Големина(104x92),3 Парчиња Мека Farmhouse

DEN 3576.00
Това е достапна

Износот

【Цар Големина ✔СОВЕТИ✔Миење внатре кон надвор, Природни суви е подобро!. 【Дизајн и Подарок】На лен производ со солидна боја дизајн, има исклучителна вез на прекривки капак и pillowcase, одлична за farmhouse изглед.Тоа ќе работат fabulously со сите внатрешни оркестарот,погоден за секоја соба тема,изработка на вашата соба изгледа елегантен и чиста.Тоа е добар избор за вашите пријатели и семејство. (Роденден/Мајка/Ден Божиќ/Свадба подарок/Housewarming подарок ..). 【Агол Врски & Копче Затворање】Лен прекривки корица има 4 внатрешни работи агол врски внатре, безбеден вашиот утешителот или прекривки во право место за да се обезбеди тесна спиење.Затворање тип е копчето, има пати капак кој помага во заштитата на копчињата од се започна лабава.јие-преку скриени копче затворање прави ватенка погледнете повеќе холистички.

За стоката

Слична стока во категоријата