0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Магна-Моќ Електроника НАПОЈУВАЊЕ PROGRAMED DC 4 KW 0') (SL20-200/480+LXI)

Магна-Моќ Електроника НАПОЈУВАЊЕ PROGRAMED DC 4 KW 0') (SL20-200/480+LXI)

DEN 2008.80
Това е достапна

Износот

Mfr : - Магна-Моќ Електроника.Серија : - СЛ.Пакување : Кутија.Дел Статус : - Активен.Тип : - Rack Планината (AC до ВАШИНГТОН).Магна-Моќ Електроника НАПОЈУВАЊЕ PROGRAMED DC 4 KW 0 Product Спецификација : Категорија : - Тестирање и Мерење Опрема - Напојување (Тест, Клупа) Mfr : - Магна-Моќ Electronics Series : - SLPackage : - Box Part Статус : - Active Type : - Rack Планината (AC да DC)Напон - Набавка : - 480 VACVoltage - Излез : - 0 20 VDCCurrent - Излез : - 0 200 ADisplay Тип : - LEDNumber на Карактери : - 3.5, 4 Size / Димензија : - 24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60 mm x 482.60 mm x 44.50 mm)Карактеристики : - Ethernet, Програмабилни, RS-232, Tracking Power (W) : - 4000 WAccuracy - Voltmeter; Ammeter : - 0.2%Напонот Пропис - Линија : - 0.004%Напонот Пропис - Оптоварување : - 0.01%Тековната Регулатива - Линија : - 0.02%Тековната Регулатива - Оптоварување : - 0.04%Бран : - 40m V rms Weight : - 35 lbs (15.9 kg)База на Производот Број : - SL201 : - $4,655.00000 ECCN : EAR99 HTSUS : - 8504.40.9540.

За стоката

Слична стока во категоријата