0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Фитнес Одговараат на Машкиот Костум Лето Работи Одговараат на Тесни-Фитинг Брзо Сушење Вест Шорцеви Кошарка Отворено Обука Спортски Три-Парче Костим (Боја : NO3, Гол?

Фитнес Одговараат на Машкиот Костум Лето Работи Одговараат на Тесни-Фитинг Брзо Сушење Вест Шорцеви Кошарка Отворено

DEN 996.00
Това е достапна

Износот

100% Полиестер. ❤Материјал : Полиестер. ❤Мажите е едноставен, спортски, фитнес облека, џогирање облека, кошарка облека, обука облека. * Три-парче фитнес одговараат е совршен фитнес партнер. ❤Мода, одмор, спорт.Погоден за сите сезони, удобен за носење-дише. ❤Применливи прилики : како што се играње кошарка, трчање и многу други спортови, вежба. ❤За перење инструкции : машина перат, прирачник за перење препорачува, не кајгана, не исплакнете со топла вода и висат да се исуши.Тип на производ : Кошарка / фитнес / спорт пет-парче suit Style : Случајни / Мода / Секси / Stretch Season : Лето / Пролет / Есен / Winter Occasions : Јога / работи, спорт, gym Color : Слика color Size тип : редовни size Exact материјал : polyester Package Содржина : 1 * краток ракав + 1 * шорцеви + 1 * leggingsnote : Сите димензии се мерени рачно, со грешка од околу 0.5-1 инчи, што е нормално.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат.Поради разликата во светлината на екранот, таму ќе биде мало боја разлика.

За стоката

Слична стока во категоријата