0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
cciyu HVAC Компресор Моторни Отпорник Фан Греење и Климатизација Компресор Моторни Отпорник AC Компресор Контрола Модул одговара за Армада/Граница/Pathfinder/Потрагата/Тит?

cciyu HVAC Компресор Моторни Отпорник Фан Греење и Климатизација Компресор Моторни Отпорник AC Компресор Контрола

DEN 503.76
Това е достапна

Износот

FITMENT ЗА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛО : 2005 2006 2007 Nissan Армада, 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Nissan Граница, 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Nissan Pathfinder, 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Nissan Потрагата, 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Nissan Титан/ Xterra.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашите високо квалитетни HVAC компресор моторни отпор модул ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди и е 100% тестирани пред пратката.На повеќето возила што е монтиран на HVAC единица внатре во патничкиот простор.ВОЗИЛОТО АПЛИКАЦИИ : 2005-2007 Armada2005-2017 Frontier2005-2012 Pathfinder2004-2009 Quest2004-2015 Titan2005-2015 Xterra REFERENCE ОЕМ ДЕЛ БРОЈ : 27150-7 S000 A, 271505 Z000 AIf сте се сретнале со овие прашања,тогаш компресор моторни отпорник може да биде вашиот solution HVAC Запре working Fan работи само во еден direction Can да се прилагоди Обемот на Воздухот Добиете Предупредување во dashboard Item Опис : Ако не сте сигурни за compatability / fitment, ве молиме слободно да ни e-mail.КУПУВАЧОТ ИЗВЕСТУВАЊЕ : ве Молиме бидете сигурни да се споредат внимателно со фотографиите и проверете дел број пред да го купат предмети.КОМПРЕСОР ОТПОР КОМПЛЕТ : Ако не можете да ја прилагодите брзината на ветерот со AC адаптерот, или AC систем веќе не може да се контролира брзината на ветрот, вие само треба да се замени со нов компресор отпорник и контрола на брзината на вентилаторот во AC и систем за греење повторно.ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција.Тоа може да се пристапи од патникот метри и површина.100% Сосема Нов И Висок Quality Direct замена дел за оригинални Компресор Моторни Resistor Note : ве Молиме проверете ја вашата дел број и бидете сигурни дека пред ставање ред!На Fitment Infamation е Само за вашиот Референца.Ако не сте задоволни со овој производ или ако имате било какви прашања.ЕФЕКТ НА КОМПРЕСОРОТ МОТОРНИ ФАН ОТПОРНИК : главната функција на HVAC компресор моторни отпорник е за контрола на брзината на ветрот и брзо враќање на возилото греење и ладење систем за да неговата оригинална врв перформанси.Ние само го користите квалитет на материјали за подобрување на вашиот автомобил перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата