0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пешачење Столбови Алуминиум Расклопна Пешачење Пол Против Пролизгување Одење Стапчиња за Мажи Виткање Дами Пешачење Стапови (Црвено)

Пешачење Столбови Алуминиум Расклопна Пешачење Пол Против Пролизгување Одење Стапчиња за Мажи Виткање Дами Пешачење

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

【Удобен Зафат】Ергономски дизајниран зафат за повеќе удобно користење искуство. 【Материјали】Ultralight Вратило направени од 6061 алуминиумска легура, издржливи и не е лесно да се деформира. 【Виткање Дизајн】 Должина од 33.4" да 37.4" и 10.6" кога укината, фитинг совршено во вашиот ранец.Отворите во секое време, пати во секое време, лесен за чување. 【Виткање Дизајн】 Должина од 33.4" да 37.4" и 10.6" кога укината, фитинг совршено во вашиот ранец.Отворите во секое време, пати во секое време, лесен за чување. 【Анти-лизга Гумени Основа】Задебелена анти-лизга гумени основа, да ви помогне да користите поудобно и побезбедно.Оваа Пешачење Столбови погодна за пешачење мажи, жени, одење постарите, или деца; или кои имаат backache, нога боли - ова е одличен помошник за одење и пешачење.Исто така, ова е одличен подарок за избор за оние кои имаат потреба од одење стап меѓу вашите семејства и пријатели.Ова не е само ви помогне пешачење и одење, но исто така и како самоодбрана стап кога се во опасност.

За стоката

Слична стока во категоријата