0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Goupchn SMA Адаптер за Полнење 6PCS SMA Машки Женски Аудио Продолжување Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок Спојка за Антена, Шунка Радио, WiFi, ХТ

Goupchn SMA Адаптер за Полнење 6PCS SMA Машки Женски Аудио Продолжување Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок Спојка за

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Спецификација : .Стил : Прав.Конектор A : SMA Машки/Женски.Совршен за работа со телеком, емитува, аматерски HTs, антени, Sdr, безжични LAN уреди, коаксијален кабел, LMR, видео надзор, VHF/UHF антена, WIFI, Радио, микробранови апликации и дигитален комуникациски систем.Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.Адаптери се направени токму за подобар сигнал на пренос и заштита од корозија, лесно да се инсталира.Совршен за работа со телеком, емитува, аматерски HTs, антени, Sdr, безжични LAN уреди, коаксијален кабел, LMR, видео надзор, VHF/UHF антена, WIFI, Радио, микробранови апликации и дигитален комуникациски систем.Ние се обезбеди гаранција на 30-ден замена или рефундирање за било каков проблем и 1 година гаранција.Адаптери се направени токму за подобар сигнал на пренос и заштита од корозија, лесно да се инсталира. 2 ПАРЧИЊА SMA машки да се женски конектор. 2 ПАРЧИЊА SMA машки да машки конектори.Материјал : Бакар Позлатени.Адаптери се направени токму за подобар сигнал на пренос и заштита од корозија, лесно да се инсталира.Пакетот вклучува : .Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА SMA Машки да Машки Адаптери, 2 ПАРЧИЊА SMA Машки да се Женски Адаптери, 2 ПАРЧИЊА SMA Женски Женски Адаптери.Нашите неограничена страст за иновации и решенија вози нас да се движи напред.Goupchn - да се Направи нешто различно.Отпорност : 50 Ohm.SMA конектори се направени од бакар позлатени материјал кој може да се обезбеди пониско VSWR за високо пренос на ефикасноста.Отпорност : 50 Ohm.Имаме силна верба дека само ако ги имаат длабоко разбирање на луѓето потреби и желби, ќе можеме да ги направиме нашите производи да станат различни, што може да направат вашиот живот различни.Во Goupchn, ние се стремиме да се обезбеди висок квалитет на алатки и прибор кои се инспирираат нашите потрошувачи да живеат повеќе удобен и богат живот.Совршен за работа со телеком, емитува, аматерски HTs, антени, Sdr, безжични LAN уреди, коаксијален кабел, LMR, видео надзор, VHF/UHF антена, Wifi, Радио, микробранови апликации и дигитален комуникациски систем.

За стоката

Connector A:
SMA Male/Female Connector B

Слична стока во категоријата