0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Aleene е Pack 3, 8 мл Вулгарен Лепак, 8 FL МЛ, Оригиналната Верзија 3 Count

Aleene е Pack 3, 8 мл Вулгарен Лепак, 8 FL МЛ, Оригиналната Верзија 3 Count

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Неверојатно разновиден лепило дека работи на повеќето занает површини.Ултра вулгарен формула има ставки за контакт, суши постојан и супер силни.Безбедно, nontoxic и ниска мирис.Суши јасни и нема да жолта со текот на времето.Одличен за детска' занаети, DIY и хоби проекти, апарати за домаќинство поправки и повеќе.Чисти до лесно со сапун и вода пред сушење.Големина : 8 FL МЛ - 3 Пакет Дали знаете дека можете да го прилагодите големина на отворањето на вашата Оригинална Вулгарен Лепак совет?Сите што ви треба е еден пар ножици!Исечете го врвот во првата риџ кон врвот да се создаде отвор за тенки линии на лепак.За поголеми проекти кои бараат повеќе лепак, можете да ја исечете совет поблиску до базата да се создаде поширока отвори.Дали знаете дека можете да го прилагодите големина на отворањето на вашата Оригинална Вулгарен Лепак совет?Сите што ви треба е еден пар ножици!Исечете го врвот во првата риџ кон врвот да се создаде отвор за тенки линии на лепак.За поголеми проекти кои бараат повеќе лепак, можете да ја исечете совет поблиску до базата да се создаде поширока отвори.Дали знаете дека можете да го прилагодите големина на отворањето на вашата Оригинална Вулгарен Лепак совет?Сите што ви треба е еден пар ножици!Исечете го врвот во првата риџ кон врвот да се создаде отвор за тенки линии на лепак.За поголеми проекти кои бараат повеќе лепак, можете да ја исечете совет поблиску до базата да се создаде поширока отвори.Дали знаете дека можете да го прилагодите големина на отворањето на вашата Оригинална Вулгарен Лепак совет?Сите што ви треба е еден пар ножици!Исечете го врвот во првата риџ кон врвот да се создаде отвор за тенки линии на лепак.За поголеми проекти кои бараат повеќе лепак, можете да ја исечете совет поблиску до базата да се создаде поширока отвори.

За стоката

Слична стока во категоријата