0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Honeywell Итни Eyewash 32-000509-0000 Солена се Концентрира, 70 мл, Употреба со Fendall Порта Поток јас

Honeywell Итни Eyewash 32-000509-0000 Солена се Концентрира, 70 мл, Употреба со Fendall Порта Поток јас

DEN 601.44
Това е достапна

Износот

Buffered солена eyewash.Стерилни и p H-балансирана решение е повеќе hygienically сигурен од конвенционалните допрете вода која може да содржат резидуи.Едноставен за користење, само се меша со чиста вода за пиење (10 : 1 ratio).За користење со Fendall Порта Поток Eyewash системи.Buffered солена eyewash.Стерилни и p H-балансирана решение е повеќе hygienically сигурен од конвенционалните допрете вода која може да содржат резидуи.Едноставен за употреба само се меша со чиста вода за пиење (10 : 1 ratio).За користење со Fendall Порта Поток Eyewash системи.

За стоката

Слична стока во категоријата