0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Unc завршетоци со Ујп за AT&T Calypso (U318AA) Случај 2020 Објави, Брусен Метал Стил Хибрид Мобилен Телефон Случај со Потпирач, Shockproof Браник Случај, Сребро.

Unc завршетоци со Ујп за AT&T Calypso (U318AA) Случај 2020 Објави, Брусен Метал Стил Хибрид Мобилен Телефон Случај

DEN 2256.00
Това е достапна

Износот

Еднорози Pro мобилен мобилен телефон случај за AT&T Calypso (U318 AA).Боја : сребро.Направени од премиум хибридни хард PC + TPU материјали.Прецизни cutouts направат лесен пристап до сите порти и сите копчиња.Вграден-во потпирачот за практично hands free портрет и пејсаж агли на гледање.Не-лизгава дизајн ви нуди убаво рака-чувство.Застана на работ околу екранот на камерата леќи на камерата помага во заштита од гребнатини.Два слоја дизајн дава силна заштита против капки, влијанија, пречки и шок за вашиот мобилен телефон. 7 Дена Пари Назад & 365 дена Ограничена Гаранција.Ве молиме контактирајте не за било какви прашања, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.Боја : сребро.

За стоката

Слична стока во категоријата