0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Спортски очила за сонце за Мажите , Поларизирани очила за сонце за Риболов, возење Велосипед и Голф

Спортски очила за сонце за Мажите , Поларизирани очила за сонце за Риболов, возење Велосипед и Голф

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

Кој вели дека мора да се жртвува вашиот шарм за спорт?Овие модерни очила за сонце, обезбедуваат сензационални стил, погоден за секојдневен носат, како и.6 инчи); -Нога должина : 116 mm (4.На оружје за да го преземе вашиот атлетска способност да на следното ниво е еден пар на поларизираната спортски очила за сонце!Дали сте во потрага за еден пар на стилски спортски очила за сонце со јасна перспектива за заштита на вашите очи во сите outdoor спортови?Дизајниран за спортисти и фитнес ентузијасти спортски очила за сонце се безбеден избор за сите видови на спортски авантури.Овој пар на спортски очила се карактеризира со не-breakable рамка, направен од флексибилни TR90 материјали, способни за виткање под притисок без кршење.Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, без двоумење да го реши проблемот,ние ќе им помогне на вас додека сте задоволни. 【Заштита против seawater ерозија】Спортски поларизирани очила за сонце за мажи жени младите се вода и масло repellency со посебен слој, Или морска вода или пот не може да ги кородираат спортски очила за сонце и да се направи слој да падне, кои можат ефикасно да се прошири нивната услуга живот во било спортови на вода.63 инчи) TGA Подобра заштита Ние обезбеди подобра заштита, без разлика дали се работи, скијање, сноубординг, велосипедизам, пешачење, тенис, риболов, голф или мотоцикл возење, овие TAC спортски очила за сонце можат ефикасно да УВ филтер, УБ, правец и прашина, се врати Вистински бои, заштита на вашите очи.Во исто време, поларизирани очила за сонце може да го намали сјајот и магла за да се направи вашите очи повеќе сакаат да ги видите јасно.

За стоката

Слична стока во категоријата