0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Caramelized Кромид 8oz се Шири - Сите Природни Кромид Џем - Вистински Caramelized Кромид - JAMMY ВКУСЕН - Направени со Кромид, Шеќер, Екстра Девственото Маслиново Масло и Сол...

Caramelized Кромид 8oz се Шири - Сите Природни Кромид Џем - Вистински Caramelized Кромид - JAMMY ВКУСЕН - Направени

DEN 1103.76
Това е достапна

Износот

НЕКОЛКУ СОСТОЈКИ : Caramelized Кромид се шири направи само со 4 состојки : Кромид, шеќерна трска, екстра девственото маслиново масло и сол.ЧИСТА LABELS : Нема Пектин, Додаде, Сите Природни, Пченка Сируп Бесплатно, Без Адитиви.СПАРУВАЊА : Совршен за хамбургери, бифтек, BBQ, Foie тост, brie tartlets, cheeseboards, сирење на скара сендвич или на нешто што сакате!.HOMESTYLE : Изработени во мали серии, со чиста етикети, неколку состојки и тоа не е разредена!.Вегетаријанци.Варен полека да го изнесам богатите и посебен вкус на Caramelized Кромид на сладок и вкусен џем!.Подготвени да јадат, вкусни, уникатен, голем гастрономски допир на вашите оброци.Готвење како готвач никогаш не е така лесно.. користите Jammy Вкусен и да се трансформира секој оброк во ИСКУСТВО!.

За стоката

Слична стока во категоријата