0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACDelco Професионални 18K1606 Задните Барабан Сопирачки Хардвер Комплет со Пружини, Игли, Прскалки, Подлошки, и Капаци

ACDelco Професионални 18K1606 Задните Барабан Сопирачки Хардвер Комплет со Пружини, Игли, Прскалки, Подлошки, и

DEN 423.12
Това е достапна

Износот

Земја На Потекло : Сад.Објектот Пакет Висина : 3.81 Сантиметри.Објектот Пакет Должина : 18.034 Сантиметри.Објектот Пакет Ширина : 7.874 Сантиметри.На ACDelco Професионални Барабан Сопирачки Хардвер Комплет содржи висок квалитет замена на компоненти за вашето возило е систем за сопирање.Овој комплет вклучува потребните завртки, сврзувачки елементи, bushings, и други хардвер потребни за поправка на вашето возило барабан сопирачки апликации.

За стоката

Слична стока во категоријата