0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Clarks Жените Кора Daisy Мокасина

Clarks Жените Кора Daisy Мокасина

DEN 839.28
Това е достапна

Износот

ткаенини-и-синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Удобност Карактеристики : Ortholite Footbed, Мазна Текстилни Linings, Трајни TPR Outsole.Се Водат Гор.Лесно да се Лизга-на.Овој повик мокасина стил се означени со полно зрно кожа на горниот и декоративен рака детали.Еден пар на суптилен еластична gores даде непосредна лизга-на вклопуваат и Врвна Удобност карактеристики, вклучувајќи и долготрајни Ortholite® footbed се намали влијанието и фитил далеку влага, што го прави совршен за бос носат.

За стоката

Слична стока во категоријата