0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Rack (Боја : Сребро, Големина : 16 15.5 cm) (Боја : Сребро, Големина : 16 15.5 cm) Микробранова Дреб

TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Rack (Боја : Сребро,

DEN 1660.80
Това е достапна

Износот

Нерѓосувачки челик SUS304 е призната како nontoxic и acidproof, alkaliresistant, noncorrosive, не ослободување на штетни материи, не ја загадуваат допрете извор на вода, и е чиста и уредна хардвер материјал,Тоа може да биде ставен Во дезинфекција кабинет, кој е удобен и практичен.Две прегради се одделени во стил и стил, со двојна решетка дизајн, површината е направен од highgrade мелење технологија, и квалитетот е полна.Slipproof дизајн, antislip кристал подлога на четири нозе за да се спречи гребење.На дното е празен, на дното е издлабени надвор, тоа е лесно да се исцеди, и порите се погодни Компатибилен со сите видови на стапчиња за јадење.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Големина : 16*15.5 см| во Боја : Silver Product Име : Chopstick holder Quantity : 1 * Chopstick holder Material : 304 од не 'рѓосувачки челик plastic Product карактеристики : не е лесно да' рѓа, не е лесно да се fade Carrying капацитет : 10 KGApplicable простор : едноставна линија дизајн, лесно да се носат, можат да бидат ставени во kitchen Size Опис : големината на табелата е стандардна големина.Компатибилен со manual (рачно мерење, ве молам прости 1 CM~2 CM грешка.Забелешка : Поради снимање на животната средина, снимањето светлина и екранот ќе се произведуваат малку хроматска аберација.Ве молиме да се разбере дека тоа не влијае на користењето на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Компатибилен со одржување, избришете со крпа и по перење за да се спречи рѓа.Не користите хард објекти кога чистење за да се избегне гребење или гребење.Не ставајте го во близина на оган извор.

За стоката

Слична стока во категоријата