0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Светла Креации Вештачка Свила Daisy Цвеќе на Главата за Занаетчиството (1.6 во, Бела, 100-Pack)

Светла Креации Вештачка Свила Daisy Цвеќе на Главата за Занаетчиството (1.6 во, Бела, 100-Pack)

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Убава Вештачки Цвеќиња : Daisies се познати за да заличи било место и prefect за украсување; овој пакет доаѓа со 100 цвет глави за сите вашата декорација и занает проекти.Обновливи : повторна употреба на овие цвеќиња, како тие се направени на квалитетот полиестер, која ќе трае со години да дојде.Романтични : Донесе љубов во било декорација со овие прекрасни цвеќиња.Разноврсна : Овие цвеќиња се совршени за бебето тушеви, ангажирање партии, и свадби.Димензии : Секој daisy мерки 1.6 инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата