0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Управувачот Монтирани Контрола на Крстарење Копчето за Префрлување, Компатибилен со Форд Ренџер Explorer F150, Истражувач Спорт Trac, Ranger, F150 - го Заменува F87Z9C888BB 2000 2001 2002 2003

Управувачот Монтирани Контрола на Крстарење Копчето за Префрлување, Компатибилен со Форд Ренџер Explorer F150,

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

Компатибилен со Ford Серија : чувар контрола на крстарење копчиња одговара за Ford Explorer 1998-2002, за Ford Explorer Sport 2001-2003, за Ford Explorer Sport Trac 2001-2005, за Ford F150 Камион Харли Дејвидсон Издание 2001-2003, за Ford F150 Молња 1999-2004, за Форд Ренџер 1998-2003. Замена на дел Број : ЗАПАД-5928, F87 Z-9 C888 BB и F87 A-9 D809-БА.Го заменат истрошени контрола на крстарење вклучите или контрола на крстарење копчињата на воланот на вашиот Ford Explorer Sport Trac, Форд Ренџер, Ford Explorer, Ford F150, Меркур Mountaineer, Mazda B3000. Пакет Содржина : Вклучува И Десно и Лево Воланот Контрола на Крстарење Прекинувачи.По-Продажбата на Услугата:Ние сме професионален тим.Ако имате било какви прашања со ова ford контрола на крстарење вклучите, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние сме многу па, чест ни е да им служи за вие, и ние ќе одговориме на вашите сомнежи во прв пат.Лесен за Инсталација : Само да се Отстрани Вашиот Оригиналното Ford Контрола на Крстарење Прекинувачи и да ја Инсталирате оваа нова switch.Заменете OE Дел # : ЗАПАД-5928, F87 Z-9 C888 BB, F87 A-9 D809. Пакет : пакетот доаѓа со лево и десно крстарење волан контролни прекинувачи.

За стоката

Easy Installation:
Just Remove Your Original Ford Cruise Control Switches and Install this new switch.

Слична стока во категоријата