0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Големи Метални Пилешко Кокошарник Прошетка во Живина Кафез Кога се Кандидира Куќа Зајаци Хабитат Кафез Шпиц Облик на Соработка со Водоотпорен и Анти-Ултравиолето?

Големи Метални Пилешко Кокошарник Прошетка во Живина Кафез Кога се Кандидира Куќа Зајаци Хабитат Кафез Шпиц Облик

DEN 575.76
Това е достапна

Износот

Мазната површина е лесно да се чистат со влажна крпа или некои работи на вода., мора да треба тешки прошетка во пен се кандидира отворено кафез.Пакување : 3 пакети(А Кутија и Кутија Б и Кутија C).Материјал : 210 D Оксфорд ткаенина+ Поцинкуван челик+ ПВЦ обложени хексагонална жица mesh.Целата поцинкуван челик рамка е дизајниран да трае со години и лесно да собрание.И тоа не е лесно да се оштети, кој може да се продолжи долгорочно услуга време.Кафез Големина : 9.Целата поцинкуван челик рамка е дизајниран да трае со години и лесно да собрание.Пакет : 48 lb.Функција:.Исто така, на мали растојанија помеѓу meshes додадете безбедноста на вашиот кокошка што ги спречи некои предатори. 【Голема Услуга】 Ако имате било какви прашања за време на инсталација или употреба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

За стоката

Color:
Silver

Слична стока во категоријата