0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ПАГ 2 Ниво Desktop File Организатор Метал Пластовидно Буква Фах Хартија Носителот на Решетката за Маса, Црна

ПАГ 2 Ниво Desktop File Организатор Метал Пластовидно Буква Фах Хартија Носителот на Решетката за Маса, Црна

DEN 551.76
Това е достапна

Износот

▶Висок Квалитет.Мрежа биро организатор е направен од висок квалитет на метални материјали, површината со трајни прав грб заврши, кој endows датотеката фах цврсти и мала тежина изградба.Анти-оксидација и анти- ' рѓа, цврсти и издржливи, ефикасно продолжување на работниот век. ▶Одлична Вредност. 2 парче парче сет, пластовидно дизајн ви овозможува да магацинот со нив заедно или да ги стави во различни место одделно.Пластовидно способности се зголеми и користат вертикално да се чуваат простор, да се зголеми употребата на вашиот десктоп workspace, направи вашиот десктоп чиста и уредна. ▶За Заштита На Дизајн.Едноставен и елегантен outlook, hemming рабовите заштита дизајн обезбеди таа да нема остри рабови.Модерен боја и елегантна индустриски поглед нека не само што може да биде организатор, но, исто така, може да биде декорација.Лесно да се чистат со влажна крпа и сапун вода. ▶Повеќенаменски и Простор за заштеда на Дизајн.Соодветна големина направи тоа погоден за организирање на списанија, додадени фајлови : , документи, A4 и писмо, големина на документи, е-mail пораки, писма, каталози и повеќе, погодни за дом или канцеларија. ▶Совршен Подарок.Уникатен дизајн и згодна боја го направи тоа не само како складирање алатка, но, исто така, како украс, се донесе еден допир на светла боја на здодевна канцеларија на животната средина.Совршен подарок за децата, семејствата, пријатели или деловни партнери.Боја : Црна.

За стоката

Слична стока во категоријата