0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3M Магарешки Супер 33+ Премија Одделение Сите Временски услови Винил Електрични Лента, 3/4 во x 52 фт, Црна, 1 Ролна

3M Магарешки Супер 33+ Премија Одделение Сите Временски услови Винил Електрични Лента, 3/4 во x 52 фт, Црна, 1

DEN 206.40
Това е достапна

Износот

Отпорен на триење, влага, alkalies, киселини, корозија и различни временски услови (вклучувајќи изложеност на ултравиолетови).Пламен-retardant и инхибира корозија на електрични проводници.Еластична подлога и агресивна лепило обезбедува влага-тесни заштита со минимална големо.Сите временски услови винил изолациони ленти, компатибилен со гума и синтетички спојување соединенија.Withstands температура опсег од 0 до 220 F (-18 да 105 C).УЛ Наведени и АДС Уверение.Големина : 3/4" X 52'.

За стоката

Слична стока во категоријата