0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GROWNEER 2 Пакети 48 Инчи Мов Пол со 15 Компјутери Растенијата Етикети, Coir Тотем Пол Коко се Држиме за Растенијата Поддршка за Продолжување, Качување Затворен Растенија, Cr

GROWNEER 2 Пакети 48 Инчи Мов Пол со 15 Компјутери Растенијата Етикети, Coir Тотем Пол Коко се Држиме за Растенијата

DEN 890.40
Това е достапна

Износот

Оваа coir тотем пол е направен од природни coir мов влакна, што е безбедност за вашиот растенија.МАТЕРИЈАЛ-Ова coir тотем пол е направен од природни coir мов влакна, што е безбедност за вашиот растенија.ШИРОКО се КОРИСТИ Тотем coir пол е идеална поддршка за различните затворен качување растенија.Тоа е совршен за качување растенија, лозата растенија, creepers, како што се, Pothos, Пари Растенијата, Monstera.Тоа е совршен за качување растенија, лозата растенија, creepers, како што се, Pothos, Пари Растенијата, Monstera.ГОЛЕМИНА 48" висина вклучува 8" дрво стап, со дијаметар од 1.

За стоката

Слична стока во категоријата