0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
54317135351 Конвертибилна Покрив Врвот C Колона Поправка Кит за BMW E46 325Ci 330Ci М3 2000-2006

54317135351 Конвертибилна Покрив Врвот C Колона Поправка Кит за BMW E46 325Ci 330Ci М3 2000-2006

DEN 1103.76
Това е достапна

Износот

ОДГОВАРА : Конвертибилна Врвот Поправка за BMW Покрие 2000 323 Ci База Конвертибилна или Купе 2-Врата, 2001-2006 325 Ci М3 База Конвертибилна или Купе 2-Врата, 2005 330 Ci М База Конвертибилна или Купе 2-Врата.Го ЗАМЕНУВА : 54317135351, 54 31 7 135 351, 54-31-7-135-351. ПРЕДНОСТ : Подобрување на перформансите, лесна инсталација, висока сигурност.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме потврдете дали овој модел е погоден за вашиот модел пред купување.ОБЕЗБЕДИ : Доколку постои било каков проблем со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Fitment : Одговара за 2000-2000 BMW 323 Ci База Конвертибилна 2-Врата Одговара за 2000-2000 BMW 323 Ci База Купе 2-Врата Одговара за 2001-2006 BMW 325 Ci База Конвертибилна 2-Врата Одговара за 2001-2006 BMW 325 Ci База Купе 2-Врата Одговара за 2001-2006 BMW 330 Ci База Конвертибилна 2-Врата Одговара за 2001-2006 BMW 330 Ci База Купе 2-Врата Одговара за 2005-2005 BMW 330 Ci М Конвертибилна 2-Врата Одговара за 2005-2005 BMW 330 Ci M Купе 2-Врата Одговара за 2001-2006 BMW M3 База Конвертибилна 2-Врата Одговара за 2001-2006 BMW M3 База Купе 2-Вратата.

За стоката

Слична стока во категоријата