0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Contigo TWISTSEAL Глазура Вакуум-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла со Керамички Слој, 16 мл., Мат Црна

Contigo TWISTSEAL Глазура Вакуум-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла со Керамички Слој, 16 мл.,

DEN 1255.20
Това е достапна

Износот

Со керамичка облога слој во внатрешноста на оваа нерѓосувачки челик патување кригла, пиење од Twistseal Глазура е како пиење надвор од вашата омилена керамика кафе кригла дома, но подобро.Сте се опфатени — обична и едноставна.Ние знаеме дека не ви се допаѓа тоа кога вашето кафе добива ладно (ние омраза премногу).Кога е сезона на грип доаѓа околу, ќе треба да се заштитат себе си.Clean Guard капак штитови spout од нечистотии и бактерии.

За стоката

Слична стока во категоријата