0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Безжична Автомобил Полнач, 15W Чи Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Планината Воздухот се Пропустливи Phone Држач за iPhone 12 Серија/ 11/11 Pro/ 11Pro Max/Xs Max/XS/XR/X/ 8/8P, Samsung S20 /S10 /S9

Безжична Автомобил Полнач, 15W Чи Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Планината Воздухот се Пропустливи Phone Држач

DEN 1531.20
Това е достапна

Износот

【2-ВО-1 Безжична Автомобил Полнач Планината】автомобил безжичен полнач не само зафат вашиот телефон цврсто како на телефонот носителот но, исто така, може да се брза безжична полнење (КК 3.0 Автомобил Адаптер за полнење Вклучени) за i Phone 12/ 12 Pro/ 12 Мини/ 12 Pro Max/ SE/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro Max/ Xs Max/ XS/ XR/ X/ 8 P/ 8, Samsung S20/ S10/ S9/ S9+/ S8/ S7/ Note10/ Note9/ Note8/ Note7, Google NEXUS 4/ NEXUS 5/ NEXUS 6/ Пиксели 3/ Пиксели 4, LG V50/ V40/ V35/ V30/ V30+, NOKIA Lumia 930/ 929/ 928. Компатибилен со Сите Чи-От за паметни телефони. 【Авто-уреди со покажувач на Телескопски Оружје】Усвојување на најновите серпентина сензорот технологија, на една рака операција функција која значително ја олеснува работата на телефонот, како што се вози.Сите што треба да направите е да го поставите вашиот телефон на сопственикот и стегачот автоматски ќе зафат тоа и чувајте го телефонот започнува полнењето.Еден допир порака дека допира задниот сензор областа на автомобилот безжичен полнач за да ја отстрани телефонот без unplugging уредот.Фитинг од 4" 6,5" големина на мобилни телефони. 【Случај Компатибилност 1 x Слободни КК 3.0 Автомобил Адаптер за полнење; 1 x Воздух Пропустливи Клип; Тип 1 x-C Кабел; 1 x Прирачник за Корисникот.Ние обезбедуваме 12-Месечен Грижете се-Слободен ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или ЗАМЕНА, 24-Час одговор пријателски услуги на клиентите.Боја : Злато.

За стоката

Слична стока во категоријата