0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BOGATCHI Бичувањето Павлака во Прав, Бичувањето Крем за Торта, Премија Бичувањето Павлака во Прав,, Шлаг Крем | Free Еден Екстра Бичувањето Павлака во Прав(50g)+Виножито Sprinkl

BOGATCHI Бичувањето Павлака во Прав, Бичувањето Крем за Торта, Премија Бичувањето Павлака во Прав,, Шлаг Крем |

DEN 672.00
Това е достапна

Износот

Најдобар Квалитет Бичувањето Крем за да ги красат Торта, Курва, Muffins, Кафе итн. 100% Не генетските модифицирани организми и Глутен СЛОБОДНИ.Совршено служи за вашите желби.Едноставен за Употреба - Додадете Ладна Вода , Камшик за 5 минути и Уживајте.Автентичен Вкус на Шлаг Крем за да се збогати вкусот на Торта, Muffins, Кафе итн.Светлината, вкусна и меки крем - Користете го направи Toppings за Купот Торти, Курва, Млеко Тресе, Десерти.

За стоката

Слична стока во категоријата