0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Истражувач Кафе Кригла - Смешно Симпатична Замолчени Подароци За Приватна Инспектор Истражувач Inquirer Инквизитор Explorer Аналитичар Чај Првенство За Истражителите Са?

Истражувач Кафе Кригла - Смешно Симпатична Замолчени Подароци За Приватна Инспектор Истражувач Inquirer Инквизитор

DEN 358.80
Това е достапна

Износот

Керамички кафе кригла за кафе и чај љубовници, направена во една од водечките објект со највисока оценка керамички.Дизајнот е отпечатен и sublimated на двете страни, па не е важно дали си во право или лево раце.Највисок квалитет на печатење можно е да се применува, така што никогаш нема да исчезнат без разлика колку пати ќе се мијат.Овие 11oz чаши се машина за миење на садови и микробранова безбедно.Овој висок квалитет на кафе и чај првенство го прави совршен подарок за секого и може да се користи на целата година.Овие Керамички Филџани Кафе се безбедни од олово и кадмиум и сите Проп 65 уверение.Чаши се направена од највисока оценка керамички.Тие се направени со висок квалитет Orca слој, и Orca е позната за да биде најдобар квалитет што може да се добие.Димензиите на овие 11 оз чаши се околу 3.12" низ врвот и на дното и 3.75" висока.Дизајни се печатени и sublimated. *Ве молиме Забелешка : Овие се нарачана; мали варијации се е можно.Совршен Керамичка Чаша за себе или за вашите посебни најблиски!.

За стоката

Слична стока во категоријата