0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ченто Целата Топла Цреша Пиперки, 16 fl мл (Пакување од 1) Комплет со Ченто Цреша Пипер Hoagie се Шири, 12 fl мл (Пакување од 2)

Ченто Целата Топла Цреша Пиперки, 16 fl мл (Пакување од 1) Комплет со Ченто Цреша Пипер Hoagie се Шири, 12 fl мл

DEN 383.76
Това е достапна

Износот

Содржи 1 Тегла на Ченто Целата Топла Цреша Пиперки, 16 fl мл и 2 Тегла на Ченто Diced Топла Цреша Пипер Hoagie се Шири, 12 fl мл.Голема пиперка мезе пакет за сендвичи, tacos, чили, јајца, шпагети - доста ништо!.Целата Топла Цреша Пиперките се состои од мешани црвена и зелена топла цреша пиперки.Зедов на врвот на свежина и спакувани во оцет за крцкава текстура.Да ги користите овие топла пиперки за да додадете зачинета удар на вашиот омилен рецепт.Глутен Слободни.Уверение Кошер.Производ на Италија.Ченто Diced Топла Цреша Пипер Hoagie се Шири користи фарма-свежа црвена и зелена цреша пиперки, diced и спакувани во оцет за crunchier текстура.Овие зачинета diced пиперки се совршени за користење на вашите омилени hoagie.Целата Топла Цреша Пиперките се состои од мешани црвена и зелена топла цреша пиперки.Зедов на врвот на свежина и спакувани во оцет за крцкава текстура.Да ги користите овие топла пиперки за да додадете зачинета удар на вашиот омилен рецепт.

За стоката

Слична стока во категоријата