0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Амазон Основите На Професионален Padfolio, A4

Амазон Основите На Професионален Padfolio, A4

DEN 516.00
Това е достапна

Износот

Крајната погодност : води лабава трудови, документи, визит-карти, додатоци и многу повеќе уредно организирани и безбедно се содржани.Внатрешни работи организатор : обезбедува склоплива таблета/телефон стојат, 3 карта сопствениците, пен носителот, 2 еластична ремени за кабли, документ џеб, и лесен пристап торбичка.СТП кожа : направен од високо-квалитет на црна faux кожа за изгледот и чувството на вистинска кожа.Магнетни рака затворање : се отвора и затвора брзо и лесно; безбедно содржи зачувани ставки кога сте во движење.Refillable : лесно може да се полни со било А4 големина пишување подлога;.Големина : A4 Задржи лабава трудови, важни документи, визит картички, додатоци, и други essentials во лесно се постигне со помош од оваа Основите на професионален padfolio.Нејзината внатрешност организатор карактеристики склоплива таблета/телефон стојат, три визит-карта сопствениците, пен носителот, две еластична ремени за кабли, документ џеб, и лесен пристап торбичка.Слично на книгата, padfolio tucks лесно под рака или се лизга без проблеми во торба за полесно носење.Направени од високо-квалитет СТП кожа, професионални padfolio нуди на изгледот и чувството на вистинска кожа.Нејзината мазна, црна површина обезбедува сигурен сила и убав, софистициран изглед.

За стоката

Слична стока во категоријата