0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3-Парче Парична Казна Печатени Прекумерно (115 X 95) Ватенка Поставите Реверзибилна Bedspread Coverlet Цар Големина Кревет Капак (Бледо Сина, Сива, Paisley)

3-Парче Парична Казна Печатени Прекумерно (115 X 95) Ватенка Поставите Реверзибилна Bedspread Coverlet Цар Големина

DEN 1872.00
Това е достапна

Износот

Прекумерно Цар големина Сите-Сезона Bedspread (Coverlet) во Собата.Мека исклучен Бои Светлина Аква Сина и Сива нијанси.Големина на Кревет Шири - 115" X 95", 2 X Кралот Шамс 20" X 36". 13 Боја и дезени се Достапни-Корални Розова / Сива; Сина Paisley; Аква Сино / Мудрец Зелена; Жолта/ Црна / Сива; Црна, Сина / Сина; Морнарица / Бургундија. 100% Микро Влакна.Машина за миење со ладна вода со слични бои.Точно бои може малку да се разликуваат од екранот боите да се должи на monitor settings.Собори сува ниска.Не кајгана.Микрофибер е сите сезона ткаенина со неговата способност да се одржи на боја добро.Дамка Отпорни-Луѓето со деца и оние кои се во потрага за здрав материјал за една спална соба, детска соба или RV може особено како микрофибер материјал за својата издржливост и дамка отпор.Материјалот е толку цврсто вткаена — со влакна потенки од човечката коса дека тоа природно repels вода и дамки.Дури и високо боење супстанции како кафе обично може да се избриша исчезне без трага, ако тие се фатени веднаш.Добиете елегантен и удобен заврши секој пат кога ќе се направи до вашата соба.Оваа мека ткаенина се спротивстави на брчки и го бледнее и објектот доаѓа во различни бои и текстури за да одговараат на вашите потреби и да декорирате вашиот дом.

За стоката

Слична стока во категоријата