0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
СВ Starcast Утешителот Прекривки Insert - Надолу Алтернативни Quilted Утешителот со Cnoner Јазичиња - Кутија Stitched (Кралицата, Морнарица)

СВ Starcast Утешителот Прекривки Insert - Надолу Алтернативни Quilted Утешителот со Cnoner Јазичиња - Кутија Stitched

DEN 1125.60
Това е достапна

Износот

КРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА : Сите-сезона надолу алтернативни утешителот мерки 88 x 88 инчи, одличен избор за оние кои не можат да се користат goose надолу и пердув постелнина.УТЕШИТЕЛОТ ПРЕКРИВКИ ВМЕТНЕТЕ : Двоен-бранеа покрие со 300 GSM микрофибер пополнување го прави овој прекривки се чувствуваат дише и светлина.Кој фитили далеку влага и помага во регулирање на вашето тело температура, дава супериорен удобен текот на ноќта.Идеален за лето и потоплите климатски.Таа исто така работи совршено како самостојна утешителот.ОСНОВНА НЕГА : Машина перат во нежна циклус и ладна вода.Собори сува на ниски додека не се влажни.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние нудиме 30 дена од денот на безусловна се враќа или размена.Не двоумете се да стапите во контакт со нас во секое време, ако имате било каков проблем со нашите производи.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ultral мека бранеа ткаенина покрие обезбеди со себе година топлина со овој Надолу Алтернативни Утешителот.Овој кревет утешители е цврсти доволно да се држи до носат и солза, таа има добра отпорност на намалување и навремено.Близнаци : 64"*88".Целосната : 82"*86".Кралицата : 88"*88".Кралот : 90"*102".Над Кралицата : 98"*98".Трошните Кралот : 96"*104.

За стоката

Слична стока во категоријата