0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Свадба Фустан Закачалки Деверуша Закачалка Персоналните Невестата Се Облекуваат Закачалка Свадба Оркестарот Булчински Закачалка Свадба Подарок Свадба Туш Подар

Свадба Фустан Закачалки Деверуша Закачалка Персоналните Невестата Се Облекуваат Закачалка Свадба Оркестарот Булчински

DEN 309.60
Това е достапна

Износот

ПЕРСОНАЛНИТЕ СВАДБА ЗАКАЧАЛКА : Замислете невестата утро започнува и вашите прекрасни фустан тежи на оваа убава закачалка со вашето име на тоа.Фотографии од утрово се секогаш посебен, бидејќи ќе сакате да се сетам на сите детали од таа убава утро по вашата свадба.Рустикален стил : Овие стилски Свадба Закачалки се направени во рустикален стил.Големина : Можете да изберете една од дизајн опции на нашите закачалки, со боја ви се допаѓа и ни даде вашата име, иницијали или презиме и ние ќе engrave на вашиот закачалка.Бои : бела, природно дрво.Свадба закачалки се 17.3 инчен/44 cm долга.Свадба закачалки направени од дрво.Уникатен дизајн : Ова закачалка и е прилагодена со вашите имиња, и ќе биде единствена само за вас.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Разноврсна доволно да се користи на свадби, туш партии, куќа за гости партии, или некој друг настан на кој сакате да се запамети.Свадба Фустан Закачалки.

За стоката

Слична стока во категоријата