0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MapleSeeker Рефлексивни Опрема крупните, Рефлексивни Вест, Водење Појас, Висока Видливост, Безбедност Вест & LED Светло

MapleSeeker Рефлексивни Опрема крупните, Рефлексивни Вест, Водење Појас, Висока Видливост, Безбедност Вест & LED

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Страна брзо ослободување тока, направена од цврсто и сигурен PP, нуди една рака за прицврстување на систем кој е брз, лесен за употреба и не постои никаква опасност за случајно ослободување. ????Четири Светли Бои - имаме висока видливост опрема со црна и три различни флуоресцентни бои - зелена, сина и портокалова.Тока затворање.Висока видливост рефлексивни вест има една широка лента, која високо се одрази идване светлина потоа се осветлуваат. ????Еластична Бендови - Оваа заштитна опрема е составена од три еластични бендови со должина од 55", може да се протегала до 200% од првобитната должина.Не заборавајте, таа е составен од високо еластична бендови.Овие бои се око-фаќање на бои кои лесно може да се забележи дури и во темница.Нашите еластична работи појас со прилагодливи snap тока може да се постигне половината големини се движат од 31" 48" и височините на рамо до половината од 16" 44", ги задоволува потребата за возрасни и деца.

За стоката

Слична стока во категоријата