0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Есетра Супа, руски Ukha Кралски од EcoFood (Пакување од 2) 1.1 lb | 530 g

Есетра Супа, руски Ukha Кралски од EcoFood (Пакување од 2) 1.1 lb | 530 g

DEN 647.76
Това е достапна

Износот

Есетра Супа, руски Ukha Кралски од Eco Food (Пакување од 2) 1.1 lb 530 g.Ukha е рустикален руската супа составена од супа исполнет со билки, зачини, корен зеленчук и риба како лосос, треска, есетра, и пастрмка.Есетра се многу meaty со многу цврста месо и се смета за "стек" од морски плодови.Продавницата на температура од од 0 до + 25 C и релативната влажност на не повеќе од 75%.Период на складирање по отворањето на : не повеќе од 24 часа, на температура од 0 до + 6 C.ПРОИЗВОДИ ПОДГОТВЕНИ ЗА УПОТРЕБА.За да одмрзнете се препорачува.Есетра се многу meaty со многу цврста месо и се смета за "стек" од морски плодови Продавница на температура од од 0 до + 25 C и релативната влажност на не повеќе од 75%.Период на складирање по отворањето на : не повеќе од 24 часа, на температура од 0 до + 6 C.ПРОИЗВОДИ ПОДГОТВЕНИ ЗА УПОТРЕБА.

За стоката

Слична стока во категоријата