0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ШАРМ Поврзана Памук Черепот Капа Kufi - Mens Исламот Молитва Шапка Капчиња Мрежа Skully Beanie

ШАРМ Поврзана Памук Черепот Капа Kufi - Mens Исламот Молитва Шапка Капчиња Мрежа Skully Beanie

DEN 563.28
Това е достапна

Износот

100% Памук.ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ЈУЖНА КОРЕЈА - Направени со висок квалитет и грижа, како што би се очекувало!.ЧЕРЕПОТ КАПИ ЗА МАЖИ СО ОПТИМАЛНА УДОБНОСТ - памук ткаенини дава beanie својата еластичност, што ќе ви овозможи да се носат за долги периоди без кои ви даваат главоболка.МАЖИТЕ ШАПКИ И КАПИ ДОСТАПНИ ВО ГОЛЕМ број НА БОИ - Нашите капче е на располагање во распоредот на бои - Црна, Бела, Бургундија Црвена, Морнарица, Беж пет дизајниран kufi капа да изгледаат одлично на мажите и жените подеднакво.Носат со доверба!.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО - Најдобро одговара на главата големини од 21 до 23 инчи (54 до 59 cm).Врз основа на Блискиот исток мода, ние се носат черепот капи на Запад!Skullcaps, исто така познат како kufi капи се широко се носи во делови од Африка и Азија.Направени со памук, овој череп капа е малку еластична создавање само тесна се вклопат за повеќето глава големини.Бидејќи на плетење шема, на капче им овозможува на вашата кожа да дише и ќе ти чува од чувство на затнат дури и кога ќе се носи на целиот ден.Памук голема изолациони својства, што значи дека ќе може удобно да се носат skully на потоплите денови, како и во есен или зима.Може да се повлече над ушите за дополнителна заштита од студени ветрови.Едноставен и безвременски дизајн што оди добро со вашата омилена облека, ќе сакаат да го носат на било ocassion.Изгледа одлично на мажи и жени од сите возрасти!.

За стоката

Слична стока во категоријата