0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бујна Оркестарот Француски Земја Гео Кавга Постелнина, 3-Парче Bedspread Сет (Кралицата, Бела)

Бујна Оркестарот Француски Земја Гео Кавга Постелнина, 3-Парче Bedspread Сет (Кралицата, Бела)

DEN 4031.76
Това е достапна

Износот

100% Полиестер.КВАЛИТЕТОТ BEDSPREAD СЕТ : Спиење во крајна удобност со оваа мека, quilted сет постелнина.На bedspread е направен од 100% полиестер од внатре и од надвор.Ќебе и перница шарлатан функција моделиран геометриски quilting детали и опремени кавга здолниште дека бакнува подот.SOFT & ЛУКСУЗЕН : Оваа ватенка собата е направен со мека чупка микрофибер и вклучува 1 ватенка и 2 појавување на перница шамс со кавга уреденост.Цврст-обоени coverlet е лесен, што го прави совршен за сите сезони, од лето кон зима.ГЕОМЕТРИСКИ QUILTED ШЕМА : ќебе и шамс во овој 3-парче сет имаат уникатни геометриски дизајн кој додава суптилни талент, без да се земаат во текот на дизајн на собата.Печати изгледа убаво со секој ентериер со стил, од модерна кон земјата.КАРАКТЕРИСТИКИ : ќебе мерки 80" L x 60" W со 23-инчен пад на аглите за додаваат визуелен интерес.На шамс се 20" L x 26" W и секој има 2-инчен кавга.Да се грижи за ватенка и шамс, машина за миење на ладно, нежни циклус.Собори сува на ниско и лесно железо ако е потребно.БУЈНА ОРКЕСТАРОТ : Ние нудиме иновативни и достапни дизајни, кои се во тренд сепак уникатен.Од неутрален материи да се шарени boho дизајни, нашиот тим во куќата дизајнери нуди високо квалитетни производи кои секој може да ужива.Боја : Бела | Големина : Кралицата.

За стоката

Слична стока во категоријата