0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Rack (Боја : Сребро, Големина : 30 10.5 см) (Боја : Сребро, Големина : 30 10.5 см) Микробранова Дребулии Тегла

TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Rack (Боја : Сребро, Големина : 30 10.5

DEN 985.20
Това е достапна

Износот

Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик за здравје и безбедност.Супер вшмукување чаша супер силен тежина имајќи.Дренажа на нето-не го кријат дамки.Класифицирани и wellordered.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Големина : 30*10.5 см| во Боја : Silver Product Име : Chopstick holder Quantity : 1 * Chopstick holder Material : 304 од не 'рѓосувачки steel Product карактеристики : не е лесно да' рѓа, не е лесно да се fade Carrying капацитет : 5 KGApplicable простор : едноставна линија дизајн, лесно да се носат, можат да бидат ставени во kitchen Size Опис : големината на табелата е стандардна големина.Компатибилен со manual (рачно мерење, ве молам прости 1 CM~2 CM грешка.Забелешка : Поради снимање на животната средина, снимањето светлина и екранот ќе се произведуваат малку хроматска аберација.Ве молиме да се разбере дека тоа не влијае на користењето на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Компатибилен со одржување, избришете со крпа и по перење за да се спречи рѓа.Предмет : кујна, restaurant Product карактеристики : може да се сместат кујна стапчиња за јадење и садови, итн., брзо се троши, да ги задржи dry Product карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик SUS304, трајни, не rust Maintenance метод : препорачливо е да се чисти површината на дамки и прашина со чиста перење подлога секој месец, се мијат со вода, а потоа исушете го со сува памучна крпа.Не користите хард објекти кога чистење за да се избегне гребење или гребење.Не ставајте го во близина на оган извор.

За стоката

Слична стока во категоријата