0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Lilypad Модерна Современа Таванот Светлина Полу Флеш Планината Тела Хром 30 Широк 12-Светло Матирано Опал Гравирани Стаклени Украси за Спалната соба, Кујна Дневна Соба ?

Lilypad Модерна Современа Таванот Светлина Полу Флеш Планината Тела Хром 30 Широк 12-Светло Матирано Опал Гравирани

DEN 1408.80
Това е достапна

Износот

30" широк x 16" длабоко x 6 1/4" висока.Крошна е 7" широк x 3 1/2" висока.Тежи 6.2 кг.Содржи дванаесет 20 вати халоген G9 база светилки.Користи халоген светилки само.Dimmable со низок напон dimmer.Lilypad современа полу-flushmount таванот светлина од Possini Евра Дизајн на брендот.Хром финиш рамка и крошна.Матирано стакло.Тела може да се инсталира на двете ѕидот и таванот, или хоризонтално или вертикално.Оваа современа таванот светлина нуди елегантна природата-инспириран изглед.Има градина од опал гравирани стаклени форми во различни големини.Осветлен од халоген светилки, тие обезбедуваат доброто визуелен ефект, без да се земаат премногу простор.Специјално изграден рамка е облечен во gleaming хром финиш кој го заврши овој прекрасен дизајн.

За стоката

Слична стока во категоријата